David Babunski, de la FC Botoşani la FC Viitorul | News.ro

Video | Viitorul - Botoșani | Ianis Hagi: Am șters cu buretele ultimele 3  luni
Video | Viitorul - Botoșani | Ianis Hagi: Am șters cu buretele ultimele 3 luni

FC Viitorul - FC Botosani - CASA Liga 1

Final: Viitorul Constanta - FC Botosani 3-1! Botosanenii pierd, dupa ce au  deschis scorul!, Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro
Final: Viitorul Constanta - FC Botosani 3-1! Botosanenii pierd, dupa ce au deschis scorul!, Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro

REZUMAT: Viitorul - FC Botoşani 1-2. Meci spectaculos la Ovidiu - YouTube

Viitorul Constanta - FC Botosani LIVE LIGA 1 (TEXT/AUDIO) - YouTube

FC Botosani - Viitorul Constanta 1-0 | Botosani invinge pe un teren greu si  ramane in lupta pentru play-off! Viitorul a ratat sansa sa urce pe primul  loc | Sport.ro
FC Botosani - Viitorul Constanta 1-0 | Botosani invinge pe un teren greu si ramane in lupta pentru play-off! Viitorul a ratat sansa sa urce pe primul loc | Sport.ro

Liga 1, etapa 14: FC Viitorul Constanța - FC Botoșani 1-2 — Farul Constanța

FC Botosani - Viitorul Constanta

FC Viitorul, înfrângere cu FC Botoşani. Echipa constănţeană va evolua şi în  acest sezon în play-out
FC Viitorul, înfrângere cu FC Botoşani. Echipa constănţeană va evolua şi în acest sezon în play-out

FC Viitorul - FC Botoșani 1-2. Rezumatul partidei - YouTube

Astra si Viitorul raman fara victorie in 2021 | FC Botosani, la un pas de  playoff | AICI fazele din Astra 1-1 Viitorul si FC Botosani 1-0 FC  Hermannstadt | Sport.ro
Astra si Viitorul raman fara victorie in 2021 | FC Botosani, la un pas de playoff | AICI fazele din Astra 1-1 Viitorul si FC Botosani 1-0 FC Hermannstadt | Sport.ro

FC Botoșani - FC Viitorul 1-0, în etapa 29 din Liga 1 | Final de meci!  Moldovenii reușesc să câștige in extremis, iar băieții lui Mircea Rednic nu  mai au nicio șansă la play-off
FC Botoșani - FC Viitorul 1-0, în etapa 29 din Liga 1 | Final de meci! Moldovenii reușesc să câștige in extremis, iar băieții lui Mircea Rednic nu mai au nicio șansă la play-off

FC Viitorul - Botoșani 1-2. Mircea Rednic, fără victorie pe banca echipei  lui Gică Hagi, după un meci nebun cu trei bare și un jucător eliminat
FC Viitorul - Botoșani 1-2. Mircea Rednic, fără victorie pe banca echipei lui Gică Hagi, după un meci nebun cu trei bare și un jucător eliminat

Viitorul l-a cedat pe Victor Fernandez la FC Botoşani

Astăzi: Viitorul Constanța- FC Botoșani - BotosaniNews.ro

FC VIITORUL - FC BOTOSANI 2-2 | REZUMAT - YouTube

VIITORUL - FC BOTOSANI 2-1: Victorie în prelungiri pentru echipa lui Hagi.  CLASAMENT LIGA 1 înaintea ultimei etape
VIITORUL - FC BOTOSANI 2-1: Victorie în prelungiri pentru echipa lui Hagi. CLASAMENT LIGA 1 înaintea ultimei etape