Home

nimeni moarte periculos turneul de tenis masculin de la budapesta 2018 Dreapta admirație Păianjen web

Tenis: Statu-quo în fruntea clasamentului ATP, înaintea US Open | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Statu-quo în fruntea clasamentului ATP, înaintea US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea a învins-o pe Monica Niculescu și s-a calificat în turul doi  la Indian Wells
Sorana Cîrstea a învins-o pe Monica Niculescu și s-a calificat în turul doi la Indian Wells

Indian Wells 2018: Ce români avem pe tablourile principale de simplu și de  dublu – Tenis, tenis, tenis
Indian Wells 2018: Ce români avem pe tablourile principale de simplu și de dublu – Tenis, tenis, tenis

S-au pus în vânzare biletele pentru turneul WTA de la București » 5 românce  pe tabloul principal
S-au pus în vânzare biletele pentru turneul WTA de la București » 5 românce pe tabloul principal

Marius Copil, primul titlu după 6 ani. Românul a câştigat turneul ITF de la  Portimao - Eurosport
Marius Copil, primul titlu după 6 ani. Românul a câştigat turneul ITF de la Portimao - Eurosport

Încep emoțiile pentru români la Roland Garros 2018. Programul meciurilor |  Digi24
Încep emoțiile pentru români la Roland Garros 2018. Programul meciurilor | Digi24

Care e programul partidei România-Ungaria din Billie Jean King Cup?

Mihaela Buzărnescu și Irina Kromacheva, vicecampioane la Bastad. Românca,  accidentată, s-a retras înainte de finală
Mihaela Buzărnescu și Irina Kromacheva, vicecampioane la Bastad. Românca, accidentată, s-a retras înainte de finală

TENIS: Dragoș Dima s-a calificat în finala de la Budapesta | Secunda Tv

CM De Tenis De Masă De La Budapesta. Performanță Uluitoare. Ovidiu Ionescu,  Medalie De Argint La Dublu Masculin | Libertatea
CM De Tenis De Masă De La Budapesta. Performanță Uluitoare. Ovidiu Ionescu, Medalie De Argint La Dublu Masculin | Libertatea

Australian Open 2021 / ATP: Retrageri de la turneul de Grand Slam. A fost  ales Consiliul Jucătorilor. Echipele admise la ATP Cup | TENISite
Australian Open 2021 / ATP: Retrageri de la turneul de Grand Slam. A fost ales Consiliul Jucătorilor. Echipele admise la ATP Cup | TENISite

Tenis: Irina Bara, eliminată în optimi de finală la Budapesta (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara, eliminată în optimi de finală la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Au fost programate cele două evenimente

Tenis ATP & WTA, săptămâna 18-24 iulie. Irina Begu, reacție savuroasă după  ce s-a calificat în semifinale la Palermo: „Am îmbătrânit” - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 18-24 iulie. Irina Begu, reacție savuroasă după ce s-a calificat în semifinale la Palermo: „Am îmbătrânit” - Fanatik.ro

Tenis: Irina Bara - stiri

Noile clasamente ATP și WTA. Simona Halep se menține pe locul 16 - Eurosport

tenis - G4Media.ro

Ana Bogdan, calificată în finală la Varșovia, a dezvăluit secretul unei  săptămâni perfecte - Eurosport
Ana Bogdan, calificată în finală la Varșovia, a dezvăluit secretul unei săptămâni perfecte - Eurosport

Alexandra Cadanţu a câştigat titlul în proba de dublu la Budapesta (ITF) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Alexandra Cadanţu a câştigat titlul în proba de dublu la Budapesta (ITF) | AGERPRES • Actualizează lumea.

S-au stabilit finalele turneelor WTA de la Budapesta și Lausanne, transmise  în direct pe Digi Sport
S-au stabilit finalele turneelor WTA de la Budapesta și Lausanne, transmise în direct pe Digi Sport

Alexia Tatu, campioană la Wimbledon U14 » A învins-o în finală pe Andreea  Diana Soare
Alexia Tatu, campioană la Wimbledon U14 » A învins-o în finală pe Andreea Diana Soare

Simona Halep, în sferturi la Wimbledon după 6-1, 6-2 cu Paula Badosa

DORdeSPORT Povestea lui Novak Djokovic, campionul sârb care a întrerupt  supreamația FEDAL - Eurosport
DORdeSPORT Povestea lui Novak Djokovic, campionul sârb care a întrerupt supreamația FEDAL - Eurosport