Home

diametru Corela Treci prin turneul beijing tenis 2019 trișa ostilitate Lada

Simona Halep şi-a asigurat prezenţa la Turneul Campioanelor înainte de  Beijing. Este a treia jucătoare calificată la Shenzen
Simona Halep şi-a asigurat prezenţa la Turneul Campioanelor înainte de Beijing. Este a treia jucătoare calificată la Shenzen

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Naomi Osaka A Câştigat La Beijing Al Cincilea Ei Titlu WTA. Simona Halep  Are 19 | Libertatea
Naomi Osaka A Câştigat La Beijing Al Cincilea Ei Titlu WTA. Simona Halep Are 19 | Libertatea

Sorana Cîrstea a ajuns în sferuri la turneul de la Shenzhen | Digi24

Toate competițiile de tenis din China au fost anulate! Turneul Campioanelor  nu se va disputa în 2020
Toate competițiile de tenis din China au fost anulate! Turneul Campioanelor nu se va disputa în 2020

Video | Simona Halep - Rebecca Peterson LIVE VIDEO, ora 09:00, ÎN DIRECT la  Digi Sport 2. Al doilea duel dintre cele două
Video | Simona Halep - Rebecca Peterson LIVE VIDEO, ora 09:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2. Al doilea duel dintre cele două

Naomi Osaka a câștigat turneul de la Beijing și al cincilea trofeu WTA din  carieră | Digi24
Naomi Osaka a câștigat turneul de la Beijing și al cincilea trofeu WTA din carieră | Digi24

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru  Peng Shuai - Stirileprotv.ro
WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru Peng Shuai - Stirileprotv.ro

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 173 din 693 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 173 din 693 | Prosport

Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport |  România Actualitați
Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport | România Actualitați

Simona Halep trece de primul tur la China Open. Următorul meci îl are marți  | Digi24
Simona Halep trece de primul tur la China Open. Următorul meci îl are marți | Digi24

BEIJING 2019 | SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6! Simona Halep  este OUT de la Beijing! Alexandrova s-a impus in doua seturi | Sport.ro
BEIJING 2019 | SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6! Simona Halep este OUT de la Beijing! Alexandrova s-a impus in doua seturi | Sport.ro

Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Shuai Zhang, din turul 2 al  turneului de la Toronto - Eurosport
Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Shuai Zhang, din turul 2 al turneului de la Toronto - Eurosport

PRO TV - Simona Halep și Bianca Andreescu, superbe la o petrecere  organizată în cadrul turneului de la Beijing
PRO TV - Simona Halep și Bianca Andreescu, superbe la o petrecere organizată în cadrul turneului de la Beijing

WTA Beijing: Simona Halep vs Rebecca Peterson 6-1, 6-1 / Halep, calificare  lejeră în turul doi - Multe "cadouri" făcute de suedeză - HotNews.ro
WTA Beijing: Simona Halep vs Rebecca Peterson 6-1, 6-1 / Halep, calificare lejeră în turul doi - Multe "cadouri" făcute de suedeză - HotNews.ro

2019 China Open (tennis) - Wikipedia

Ashleigh Barty nu are emoții după problemele la gambă: "Sunt sigur că nu  voi avea probleme"
Ashleigh Barty nu are emoții după problemele la gambă: "Sunt sigur că nu voi avea probleme"

Venus Williams, eliminată dramatic de la turneul din Beijing. Americanca a  ratat două mingi de meci
Venus Williams, eliminată dramatic de la turneul din Beijing. Americanca a ratat două mingi de meci

WTA Beijing: Bianca Andreescu s-a calificat în premieră la Turneul  Campioanelor, după victoria cu Aliaksandra Sasnovich - HotNews.ro
WTA Beijing: Bianca Andreescu s-a calificat în premieră la Turneul Campioanelor, după victoria cu Aliaksandra Sasnovich - HotNews.ro

Tenis: Simona Halep, eliminată în turul al doilea la Beijing, dar  calificată la Turneul Campioanelor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, eliminată în turul al doilea la Beijing, dar calificată la Turneul Campioanelor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Halep a pierdut în primul tur al turneului de la Beijing, după un meci  dramatic | adevarul.ro
Halep a pierdut în primul tur al turneului de la Beijing, după un meci dramatic | adevarul.ro

TURNEUL DE LA BEIJING | Naomi Osaka, mustrata de tatal sau pe teren! Cum a  reusit apoi sa o bata pe Bianca Andreescu | Sport.ro
TURNEUL DE LA BEIJING | Naomi Osaka, mustrata de tatal sau pe teren! Cum a reusit apoi sa o bata pe Bianca Andreescu | Sport.ro

Bianca Andreescu, eliminată de la turneul din Beijing, după un meci  electrizant. Naomi Osaka i-a întrerupt canadiencei seria de 17 victorii
Bianca Andreescu, eliminată de la turneul din Beijing, după un meci electrizant. Naomi Osaka i-a întrerupt canadiencei seria de 17 victorii

SIMONA HALEP - REBECCA PETERSON 6-1 6-1 | VICTORIE CLARA a Simonei Halep in  primul tur la Beijing! Peste cine poate da in turul 2! | Sport.ro
SIMONA HALEP - REBECCA PETERSON 6-1 6-1 | VICTORIE CLARA a Simonei Halep in primul tur la Beijing! Peste cine poate da in turul 2! | Sport.ro