Home

infinit Erupe Ordin turneu tenis acapulco Italiană Brutal supraexcita

ATP Acapulco 2022: Previzualizare, analiză și predicție la extragerea la  simplu masculin pentru Mexican Open - Moyens I/O
ATP Acapulco 2022: Previzualizare, analiză și predicție la extragerea la simplu masculin pentru Mexican Open - Moyens I/O

Tenis: Turneul ATP de la Acapulco - Medvedev confirmă noul statut de lider  al clasamentului mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul ATP de la Acapulco - Medvedev confirmă noul statut de lider al clasamentului mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.

Turneul ATP de la Acapulco - Hănescu şi Tecău, învingători la dublu

Rafael Nadal, accidentare gravă. S-a retras de la turneul de la Acapulco

UPDATE Tenis: Alexander Zverev, exclus de la turneul de la Acapulco după ce  a lovit cu racheta scaunul arbitrului | AGERPRES • Actualizează lumea.
UPDATE Tenis: Alexander Zverev, exclus de la turneul de la Acapulco după ce a lovit cu racheta scaunul arbitrului | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rafael Nadal nu va participa la turneul de la Acapulco

Reacţia lui Alexander Zverev după ce a lovit violent scaunul arbitrului și  a fost dat afară de la turneul din Acapulco | Observatornews.ro
Reacţia lui Alexander Zverev după ce a lovit violent scaunul arbitrului și a fost dat afară de la turneul din Acapulco | Observatornews.ro

Gestul de violență comis la Acapulco îl costă scump pe Zverev, amendat cu  peste $70,000: ATP ia in considerare suspendarea lui | Sport.ro
Gestul de violență comis la Acapulco îl costă scump pe Zverev, amendat cu peste $70,000: ATP ia in considerare suspendarea lui | Sport.ro

Kyrgios, huiduit de toată arena: A părăsit turneul de la Acapulco după doar  jumătate de oră! Răspunsul complet lipsit de respect
Kyrgios, huiduit de toată arena: A părăsit turneul de la Acapulco după doar jumătate de oră! Răspunsul complet lipsit de respect

După ce a persiflat pe toată lumea la Acapulco, Nick Kyrgios și-a arătat și  fața
După ce a persiflat pe toată lumea la Acapulco, Nick Kyrgios și-a arătat și fața

Novak Djokovic și Rafael Nadal au avansat în sferturile de finală ale  turneului de la Acapulco
Novak Djokovic și Rafael Nadal au avansat în sferturile de finală ale turneului de la Acapulco

Acapulco | Overview | ATP Tour | Tennis

Rafa Nadal a renunţat la două turnee programate în martie: "Sunt dezamăgit!"

ATP Acapulco 2022: Rafael Nadal vs Denis Kudla Previzualizare,  head-to-head, predicții și detalii live pentru Mexican Open - Moyens I/O
ATP Acapulco 2022: Rafael Nadal vs Denis Kudla Previzualizare, head-to-head, predicții și detalii live pentru Mexican Open - Moyens I/O

Alexander Zverev put on one-year probation for outburst in Acapulco

Rafael Nadal - Daniil Medvedev 6-3, 6-3. Spaniolul e de neoprit în 2022:  s-a calificat în finală la Acapulco!
Rafael Nadal - Daniil Medvedev 6-3, 6-3. Spaniolul e de neoprit în 2022: s-a calificat în finală la Acapulco!

Adorat de mexicani la Acapulco, Nadal îl bate pe Medvedev din nou și ajunge  la 14 victorii consecutive. A câștigat un game istoric | Sport.ro
Adorat de mexicani la Acapulco, Nadal îl bate pe Medvedev din nou și ajunge la 14 victorii consecutive. A câștigat un game istoric | Sport.ro

Rafael Nadal l-a învins din nou pe Daniil Medvedev, la Acapulco: ”Am jucat  niște puncte incredibile!”
Rafael Nadal l-a învins din nou pe Daniil Medvedev, la Acapulco: ”Am jucat niște puncte incredibile!”

Rafael Nadal, din nou fenomenal! „Matadorul" l-a învins pe Daniil Medvedev  pentru a doua oară în 2022 și s-a calificat în finală la Acapulco | VIDEO
Rafael Nadal, din nou fenomenal! „Matadorul" l-a învins pe Daniil Medvedev pentru a doua oară în 2022 și s-a calificat în finală la Acapulco | VIDEO

Rafael Nadal a câștigat turneul de la Acapulco, 6-4, 6-4 în finala cu  Cameron Norrie
Rafael Nadal a câștigat turneul de la Acapulco, 6-4, 6-4 în finala cu Cameron Norrie

Alexander Zverev, exclus din turneul de la Acapulco din cauza unui gest  nesportiv - spotmedia.ro
Alexander Zverev, exclus din turneul de la Acapulco din cauza unui gest nesportiv - spotmedia.ro

Tenis: Rafael Nadal şi Cameron Norrie vor disputa finala de la Acapulco  (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal şi Cameron Norrie vor disputa finala de la Acapulco (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Nadal, misiune dificilă la Acapulco! Care este traseul virtual al  campionului de la Australian Open - Eurosport
Nadal, misiune dificilă la Acapulco! Care este traseul virtual al campionului de la Australian Open - Eurosport