Home

Margine integrală A creste tenis toronto reyultate plută Miniatură ofertă

Simona Halep - Jill Teichmann, WTA Toronto. Livetext, turul III. Rezultat  Final | DCNews
Simona Halep - Jill Teichmann, WTA Toronto. Livetext, turul III. Rezultat Final | DCNews

Tenis: Serena Williams a debutat cu o victorie la Toronto (WTA), Venus  Williams a pierdut | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Serena Williams a debutat cu o victorie la Toronto (WTA), Venus Williams a pierdut | AGERPRES • Actualizează lumea.

Două recorduri uimitoare pentru Haddad Maia, în finala de la Toronto, cu  Halep - Eurosport
Două recorduri uimitoare pentru Haddad Maia, în finala de la Toronto, cu Halep - Eurosport

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

WTA Toronto: Bianca Andreescu, în turul doi după ce a eliminat-o pe  campioana de la San Jose (Rezultatele zilei) - HotNews.ro
WTA Toronto: Bianca Andreescu, în turul doi după ce a eliminat-o pe campioana de la San Jose (Rezultatele zilei) - HotNews.ro

Simona Halep - Cori Gauff, în sferturile de finală de la Toronto!  Organizatorii au anunțat ora disputei - Eurosport
Simona Halep - Cori Gauff, în sferturile de finală de la Toronto! Organizatorii au anunțat ora disputei - Eurosport

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep va juca în semifinala de la Toronto cu Jessica Pegula, numărul  7 mondial - Eurosport
Simona Halep va juca în semifinala de la Toronto cu Jessica Pegula, numărul 7 mondial - Eurosport

Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2 la Toronto! Românca a  învins-o o dată în acest an - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2 la Toronto! Românca a învins-o o dată în acest an - Eurosport

Simona, sărbătorești cu fanii unguri?" Moment stânjenitor la Toronto, după  ce Halep a cucerit titlul - Eurosport
Simona, sărbătorești cu fanii unguri?" Moment stânjenitor la Toronto, după ce Halep a cucerit titlul - Eurosport

WTA Toronto: Campioana de la Wimbledon 2022, eliminată în turul al doilea  după un meci de aproape trei ore - HotNews.ro
WTA Toronto: Campioana de la Wimbledon 2022, eliminată în turul al doilea după un meci de aproape trei ore - HotNews.ro

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de  Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro

Simona Halep - Shuai Zhang, WTA Toronto, turul II. Rezultat final | DCNews

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 622 din 673 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 622 din 673 | Prosport

Simona Halep are șansa revanșei în finala de la Toronto. Se va lupta pentru  trofeu cu revelația turneului canadian - Eurosport
Simona Halep are șansa revanșei în finala de la Toronto. Se va lupta pentru trofeu cu revelația turneului canadian - Eurosport

Surprize mari la Toronto! Ce jucătoare de top au părăsit competiția și ce  rezultat a reușit Bianca Andreescu
Surprize mari la Toronto! Ce jucătoare de top au părăsit competiția și ce rezultat a reușit Bianca Andreescu

Simona Halep, reacție după victoria cu Donna Vekic de la WTA Toronto

Cu ce se alege Simona Halep după titlul cucerit la WTA Toronto: pe ce loc  urcă și câți bani a obținut
Cu ce se alege Simona Halep după titlul cucerit la WTA Toronto: pe ce loc urcă și câți bani a obținut

Halep revine în top 10 WTA ca urmare a parcursului de la Toronto! La ce oră  joacă "Simo" finala din Canada
Halep revine în top 10 WTA ca urmare a parcursului de la Toronto! La ce oră joacă "Simo" finala din Canada

Video&Foto | Emma Răducanu, eliminată în primul tur la Toronto

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

Rogers Cup 2019. Simona Halep, victorie facilă în optimi în fața rusoaicei  Svetlana Kuznetsova | Digi24
Rogers Cup 2019. Simona Halep, victorie facilă în optimi în fața rusoaicei Svetlana Kuznetsova | Digi24

Tenis: Sorana Cîrstea a abandonat în primul tur la Eastbourne (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea a abandonat în primul tur la Eastbourne (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe  americanca Cori Gauff | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe americanca Cori Gauff | Digi24