Home

violă Sunt depresivi pârghie rezultat viitorul astra Cornwall măsură Consistent

FOTBAL. După 12 ani, Astra Giurgiu a retrogradat în Liga a doua – Jurnal  Giurgiuvean
FOTBAL. După 12 ani, Astra Giurgiu a retrogradat în Liga a doua – Jurnal Giurgiuvean

VIITORUL - ASTRA 4-1. Ruben de la Barrera, ușurat după primul succes  alături de Viitorul

Video | Viitorul - Astra 1-0. Giurgiuvenii au retrogradat în Liga 2, la  cinci ani de la câștigarea campionatului
Video | Viitorul - Astra 1-0. Giurgiuvenii au retrogradat în Liga 2, la cinci ani de la câștigarea campionatului

Cupa României | Astra este prima finalistă și așteaptă rezultatul dintre  Craiova și Viitorul. Meci cu patru goluri la Giurgiu
Cupa României | Astra este prima finalistă și așteaptă rezultatul dintre Craiova și Viitorul. Meci cu patru goluri la Giurgiu

VIDEO Dinamo, Universitatea Craiova, Astra și Viitorul Pandurii sunt în  semifinale! | Cupa României
VIDEO Dinamo, Universitatea Craiova, Astra și Viitorul Pandurii sunt în semifinale! | Cupa României

Viitorul Domnești, învinsă cu 2-0 de Astra Giurgiu, la Ploiești - SPORTB.RO

ASTRA - VIITORUL scor final | Finală Cupa României 2019. Meci incins,  victorie în prelungiri | DCNews
ASTRA - VIITORUL scor final | Finală Cupa României 2019. Meci incins, victorie în prelungiri | DCNews

Astra Giurgiu - FC Viitorul 1-1, în etapa 20 a Ligii 1 | Final de meci!  Cele două echipe își împart punctele
Astra Giurgiu - FC Viitorul 1-1, în etapa 20 a Ligii 1 | Final de meci! Cele două echipe își împart punctele

Poza 8 - VIITORUL - ASTRA 4-1. Ruben de la Barrera, ușurat după primul  succes alături de Viitorul
Poza 8 - VIITORUL - ASTRA 4-1. Ruben de la Barrera, ușurat după primul succes alături de Viitorul

VIITORUL - ASTRA 1-1: Emoţii pentru Hagi, ar putea rata play-off-ul.  REZULTATE, PROGRAM ŞI CLASAMENT LIGA 1
VIITORUL - ASTRA 1-1: Emoţii pentru Hagi, ar putea rata play-off-ul. REZULTATE, PROGRAM ŞI CLASAMENT LIGA 1

Fotbal/Liga 1, play-out, etapa 9: FC Viitorul - Astra Giurgiu 1-0 - Știri  și informații
Fotbal/Liga 1, play-out, etapa 9: FC Viitorul - Astra Giurgiu 1-0 - Știri și informații

Fotbalul ne-a dat ce meritam, nu voi mai continua!". Reacția dură de la  Astra, după retrogradarea în Liga 2
Fotbalul ne-a dat ce meritam, nu voi mai continua!". Reacția dură de la Astra, după retrogradarea în Liga 2

Scor final la Astra-Steaua. Titlul se decide în ultima etapă

Astra Giurgiu nu se desfiinţează. Fosta campioană a României are ambiţii  mari. ”Rămân oamenii importanţi”
Astra Giurgiu nu se desfiinţează. Fosta campioană a României are ambiţii mari. ”Rămân oamenii importanţi”

Liga 2 ǀ Rezultate din play-out: FC Buzău, victorie necruţătoare contra  retrogradatei Astra
Liga 2 ǀ Rezultate din play-out: FC Buzău, victorie necruţătoare contra retrogradatei Astra

Ultima reprezentaţie din play-out. Ultima finală: FC Viitorul, meci foarte  important cu Astra Giurgiu la Ovidiu
Ultima reprezentaţie din play-out. Ultima finală: FC Viitorul, meci foarte important cu Astra Giurgiu la Ovidiu

astra viitorul - Citeste toate articolele despre astra viitorul | Pagina 1  din 1
astra viitorul - Citeste toate articolele despre astra viitorul | Pagina 1 din 1

Liga 1, etapa 5, FC Viitorul Constanța - Astra Giurgiu 4-1 — Farul Constanța

Astra - FC Viitorul, LIVE VIDEO, de la ora 18:30, pe Telekom Sport 3. Ianis  Hagi, nici măcar rezervă. Echipele de start
Astra - FC Viitorul, LIVE VIDEO, de la ora 18:30, pe Telekom Sport 3. Ianis Hagi, nici măcar rezervă. Echipele de start

Viitorul Pandurii - Universitatea Craiova 2-2! Oltenii lui Marinos  Ouzounidis se califică în finala Cupei României,
Viitorul Pandurii - Universitatea Craiova 2-2! Oltenii lui Marinos Ouzounidis se califică în finala Cupei României,

Chindia Targoviste 1-2 Sepsi Sf. Gheorghe | Fluier FINAL! Sepsi reuseste sa  intoarca rezultatul dupa pauza si este din nou pe loc de playoff | Sport.ro
Chindia Targoviste 1-2 Sepsi Sf. Gheorghe | Fluier FINAL! Sepsi reuseste sa intoarca rezultatul dupa pauza si este din nou pe loc de playoff | Sport.ro

Echipa constănţeană e pe locul trei în Liga 1: Cum a învins FC Viitorul  campioana României, Astra Giurgiu
Echipa constănţeană e pe locul trei în Liga 1: Cum a învins FC Viitorul campioana României, Astra Giurgiu

ASTRA - VIITORUL 3-0 // VIDEO Alibec, strălucitor! Astra s-a distrat cu  Viitorul lui Gică Hagi, 3-0 » Cum arată ACUM clasamentul Ligii 1
ASTRA - VIITORUL 3-0 // VIDEO Alibec, strălucitor! Astra s-a distrat cu Viitorul lui Gică Hagi, 3-0 » Cum arată ACUM clasamentul Ligii 1