Home

Asumati un risc a scoate in evidenta lotus puncte turneu tenis lyon Foame verb Rime de pepinieră

Sorana Cîrstea o va întrece pe Simona Halep în clasamentul WTA, dacă o bate  pe Dayana Yastremska în semifinala din Lyon | Sport.ro
Sorana Cîrstea o va întrece pe Simona Halep în clasamentul WTA, dacă o bate pe Dayana Yastremska în semifinala din Lyon | Sport.ro

Dayana Yastremska a pierdut finala la Lyon! Ucraineanca, înfrângere în  ultimul act cu Shuai Zhang - Eurosport
Dayana Yastremska a pierdut finala la Lyon! Ucraineanca, înfrângere în ultimul act cu Shuai Zhang - Eurosport

Sorana Cîrstea, în optimi la turneul de la Lyon. Cum o poate întrece pe  Simona Halep în clasamentul WTA
Sorana Cîrstea, în optimi la turneul de la Lyon. Cum o poate întrece pe Simona Halep în clasamentul WTA

Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinalele turneului de la Lyon

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Lyon (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Lyon (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Lyon: Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale de ucraineanca Dayana  Yastremska | replicaonline.ro
WTA Lyon: Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale de ucraineanca Dayana Yastremska | replicaonline.ro

Video | Dublă victorie românească la Lyon. Irina Bara şi Jaqueline Cristian  s-au calificat în turul secund
Video | Dublă victorie românească la Lyon. Irina Bara şi Jaqueline Cristian s-au calificat în turul secund

Turnee de tenis şi punctajele aferente acestora

Dayana Yastremska, gest superb după finala pierdută la Lyon! Ce va face  ucraineanca cu banii câștigați în Franța - Eurosport
Dayana Yastremska, gest superb după finala pierdută la Lyon! Ce va face ucraineanca cu banii câștigați în Franța - Eurosport

Sorana Cîrstea, principala favorită a turneului WTA Lyon / Camila Giorgi a  fost eliminată - HotNews.ro
Sorana Cîrstea, principala favorită a turneului WTA Lyon / Camila Giorgi a fost eliminată - HotNews.ro

Ana Bogdan, eliminată în turul I la Lyon, la capătul unui meci maraton

Sorana Cîrstea, învinsă la Lyon în semifinale! Dayana Yastremska se va  lupta pentru titlu în Franța - Eurosport
Sorana Cîrstea, învinsă la Lyon în semifinale! Dayana Yastremska se va lupta pentru titlu în Franța - Eurosport

Cîrstea, meci teribil la Lyon: A ratat un moment uriaş cu ucraineanca  Yastremska, coşmarul româncelor | adevarul.ro
Cîrstea, meci teribil la Lyon: A ratat un moment uriaş cu ucraineanca Yastremska, coşmarul româncelor | adevarul.ro

Video | WTA Lyon | Sorana Cîrstea - Anna Bondar 6-3, 6-3. Sorana se  califică în semifinalele competiției
Video | WTA Lyon | Sorana Cîrstea - Anna Bondar 6-3, 6-3. Sorana se califică în semifinalele competiției

Sorana Cîrstea debutează cu victorie la Lyon, se apropie de Simona Halep

Tenis: Jaqueline Cristian şi Irina Bara, în ultimul tur al calificărilor la  Lyon (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian şi Irina Bara, în ultimul tur al calificărilor la Lyon (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Lyon: Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinale / Duel cu ucraineanca  Dayana Yastremska - HotNews.ro
WTA Lyon: Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinale / Duel cu ucraineanca Dayana Yastremska - HotNews.ro

Yastremska, în lacrimi după ce a învins-o pe Ana Bogdan la Lyon: "Mi-aș fi  dorit să fiu în țara mea" - Eurosport
Yastremska, în lacrimi după ce a învins-o pe Ana Bogdan la Lyon: "Mi-aș fi dorit să fiu în țara mea" - Eurosport

Shuai Zhang a câştigat turneul de la Lyon după ce a învins-o, în finală, pe  Daiana Iastremska
Shuai Zhang a câştigat turneul de la Lyon după ce a învins-o, în finală, pe Daiana Iastremska

Tenis / Sorana Cîrstea o va înfrunta pe Anna Bondar în sferturile de finală  ale turneului WTA de la Lyon | Cuget Liber
Tenis / Sorana Cîrstea o va înfrunta pe Anna Bondar în sferturile de finală ale turneului WTA de la Lyon | Cuget Liber

Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Lyon  după ce a trecut de unguroaica Anna Bondar
Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Lyon după ce a trecut de unguroaica Anna Bondar