Home

cuptor uræøte Dezamăgit cu cine joaca cfr cluj aziscor Proeminent cuplare Zel

FC Argeş a pierdut ultimul meci al anului, scor 0-1 cu CFR Cluj - argeşSPORT

Conference League | Randers - CFR Cluj, 22:00, LIVE TEXT. Campioana  României mai are speranțe de calificare
Conference League | Randers - CFR Cluj, 22:00, LIVE TEXT. Campioana României mai are speranțe de calificare

Jucătorii CFR-ului au uitat deja eșecul cu Botoșani și sunt cu gândul la  Conference League: „Cu Maribor se joacă viitorul nostru și al clubului” -  Fanatik.ro
Jucătorii CFR-ului au uitat deja eșecul cu Botoșani și sunt cu gândul la Conference League: „Cu Maribor se joacă viitorul nostru și al clubului” - Fanatik.ro

Petrescu zâmbește după victoria cu Universitatea Craiova. Rădoi acuză după  0-2 cu CFR Cluj
Petrescu zâmbește după victoria cu Universitatea Craiova. Rădoi acuză după 0-2 cu CFR Cluj

CSU Craiova - CFR Cluj 1-1: X pentru FCSB

CFR Cluj va face încă un transfer: "Așteptăm astăzi un răspuns" -  spotmedia.ro
CFR Cluj va face încă un transfer: "Așteptăm astăzi un răspuns" - spotmedia.ro

CFR Cluj face scorul fazei grupelor în Cupa României, 5-0 cu Dumbrăvița »  Hattrick în 4 minute pentru fotbalistul certat de Petrescu în conferință!  Clasamentul ACUM
CFR Cluj face scorul fazei grupelor în Cupa României, 5-0 cu Dumbrăvița » Hattrick în 4 minute pentru fotbalistul certat de Petrescu în conferință! Clasamentul ACUM

CFR Cluj - FC Botoșani 0-1. Camara a dat lovitura în Gruia! Echipa lui Dan  Petrescu, detronată din fruntea clasamentului - Antena Sport
CFR Cluj - FC Botoșani 0-1. Camara a dat lovitura în Gruia! Echipa lui Dan Petrescu, detronată din fruntea clasamentului - Antena Sport

Inter D'Escaldes - CFR Cluj, preliminarii Conference League. REZULTAT FINAL  | DCNews
Inter D'Escaldes - CFR Cluj, preliminarii Conference League. REZULTAT FINAL | DCNews

Ziua de Cluj | CFR Cluj joacă astăzi primul meci pe teren propriu în Grupa  G din Conference League. Echipa probabilă
Ziua de Cluj | CFR Cluj joacă astăzi primul meci pe teren propriu în Grupa G din Conference League. Echipa probabilă

CFR CLUJ joaca astazi restanta cu FCSB. Daca vor obtine cele 3 puncte  clujenii egaleaza liderul Farul. Ce scor va fi?! - E fain la Cluj!
CFR CLUJ joaca astazi restanta cu FCSB. Daca vor obtine cele 3 puncte clujenii egaleaza liderul Farul. Ce scor va fi?! - E fain la Cluj!

Cu cine joacă CFR Cluj, FCSB, Craiova și Sepsi în turul III din Conference  League
Cu cine joacă CFR Cluj, FCSB, Craiova și Sepsi în turul III din Conference League

Conference League | West Ham - FCSB 3-1, în grupa B! CFR Cluj a făcut egal  cu FC Ballkani - Eurosport
Conference League | West Ham - FCSB 3-1, în grupa B! CFR Cluj a făcut egal cu FC Ballkani - Eurosport

CFR Cluj a pierdut primul meci cu Slavia Praga din play-off-ului Ligii  Campionilor - EBS Radio
CFR Cluj a pierdut primul meci cu Slavia Praga din play-off-ului Ligii Campionilor - EBS Radio

CFR Cluj, rezultat șocant în Andorra. Cum s-a terminat partida din  Conference League
CFR Cluj, rezultat șocant în Andorra. Cum s-a terminat partida din Conference League

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Gustavo înscrie la ultima fază, după  un meci nebun! Doi jucători ai campioanei, eliminați | Sport.ro
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Gustavo înscrie la ultima fază, după un meci nebun! Doi jucători ai campioanei, eliminați | Sport.ro

Video | FCSB - CFR Cluj 0-1. Punct ochit, punct lovit pentru campioană,  care egalează liderul Farul
Video | FCSB - CFR Cluj 0-1. Punct ochit, punct lovit pentru campioană, care egalează liderul Farul

Fotbal: CFR Cluj a remizat cu FC Heidenheim, scor 1-1, într-un meci amical  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: CFR Cluj a remizat cu FC Heidenheim, scor 1-1, într-un meci amical | AGERPRES • Actualizează lumea.

CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a  ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport

Rennes - CFR, scor 0-1, în grupele Europa League. Clujenii au jucat aproape  tot meciul în superioritate
Rennes - CFR, scor 0-1, în grupele Europa League. Clujenii au jucat aproape tot meciul în superioritate