Home

barcă fluctua Secret cra mai lunga partida de tenis Deturna lemn emoţional

Anunţul făcut de Serena Williams, după eliminarea de la Wimbledon 2022 -  Eurosport
Anunţul făcut de Serena Williams, după eliminarea de la Wimbledon 2022 - Eurosport

Prima reacţie a lui Haddad Maia, după ce a pierdut finala de la Toronto, în  faţa Simonei Halep - Eurosport
Prima reacţie a lui Haddad Maia, după ce a pierdut finala de la Toronto, în faţa Simonei Halep - Eurosport

Ana Bogdan a pierdut cel mai lung meci jucat vreodată la US Open! Cât a  putut să dureze duelul cu Rebeka Masarova | Sport.ro
Ana Bogdan a pierdut cel mai lung meci jucat vreodată la US Open! Cât a putut să dureze duelul cu Rebeka Masarova | Sport.ro

Două recorduri uimitoare pentru Haddad Maia, în finala de la Toronto, cu  Halep - Eurosport
Două recorduri uimitoare pentru Haddad Maia, în finala de la Toronto, cu Halep - Eurosport

Cel mai lung meci de tenis — Info Mureș

Digisport
Digisport

#MeciuriMemorabile | Djokovic și Nadal au jucat cea mai lungă finală de  Grand Slam din istorie - Eurosport
#MeciuriMemorabile | Djokovic și Nadal au jucat cea mai lungă finală de Grand Slam din istorie - Eurosport

Cel mai lung meci de tenis din istorie: au jucat 4 ore și 41 de minute  pentru 750 de dolari
Cel mai lung meci de tenis din istorie: au jucat 4 ore și 41 de minute pentru 750 de dolari

Niculescu, după a doua cea mai lungă partidă din istoria US Open: "Nu am  meciuri în picioare. Sunt foarte obosită"
Niculescu, după a doua cea mai lungă partidă din istoria US Open: "Nu am meciuri în picioare. Sunt foarte obosită"

Isner l-a învins pe Mahut, după cel mai lung meci din istorie: 70-68 în  decisiv! "Am jucat cel mai mare meci din toate timpurile!"
Isner l-a învins pe Mahut, după cel mai lung meci din istorie: 70-68 în decisiv! "Am jucat cel mai mare meci din toate timpurile!"

Cozonac si pasca inainte de meci? :) Simona Halep povesteste cum a  sarbatorit prima zi de Pasti, in care a castigat partida oficiala la  Madrid: "Am ciocnit oua cu domnul Tiriac!"
Cozonac si pasca inainte de meci? :) Simona Halep povesteste cum a sarbatorit prima zi de Pasti, in care a castigat partida oficiala la Madrid: "Am ciocnit oua cu domnul Tiriac!"

SIMONA HALEP - AJLA TOMLJANOVIC. Mai lungă încălzirea! Liderul WTA revine  PERFECT după o zi de ploaie + Reacția liderului WTA
SIMONA HALEP - AJLA TOMLJANOVIC. Mai lungă încălzirea! Liderul WTA revine PERFECT după o zi de ploaie + Reacția liderului WTA

ITF W60 “Braşov Open” 2022: Oana Simion, cel mai preţios sfert de finală al  carierei | TENISite
ITF W60 “Braşov Open” 2022: Oana Simion, cel mai preţios sfert de finală al carierei | TENISite

Drumul de la PUSTIUL talentat la noul ZEU in tenis! Cea mai frumoasa  rivalitate: Nadal vs. Federer! Ce sanse are Rafa sa fie lider all-time: |  Sport.ro
Drumul de la PUSTIUL talentat la noul ZEU in tenis! Cea mai frumoasa rivalitate: Nadal vs. Federer! Ce sanse are Rafa sa fie lider all-time: | Sport.ro

Del Potro e convins că tenisul are viitor: "Acesta va fi duelul  Federer‐Nadal al următorilor mulţi ani" - Eurosport
Del Potro e convins că tenisul are viitor: "Acesta va fi duelul Federer‐Nadal al următorilor mulţi ani" - Eurosport

We Love Sport Tenis Cea mai frumoasă victorie a lui Roger

Organizatorii de la Wimbledon au publicat lista capilor de serie! Pe ce loc  se află Simona Halep și Sorana Cîrstea
Organizatorii de la Wimbledon au publicat lista capilor de serie! Pe ce loc se află Simona Halep și Sorana Cîrstea

Partida de tenis cea mai lungă din istorie, încheiată după 11 ore şi 5  minute
Partida de tenis cea mai lungă din istorie, încheiată după 11 ore şi 5 minute

Care e programul partidei România-Ungaria din Billie Jean King Cup?

Ana Bogdan, protagonistă în cel mai lung meci la feminin din istoria US  Open! Cât a stat pe teren cu Rebeka Masarova
Ana Bogdan, protagonistă în cel mai lung meci la feminin din istoria US Open! Cât a stat pe teren cu Rebeka Masarova

Performera "Ironwoman" Stosur, in Cartea Recordurilor: Cea mai lunga partida  si cel mai disputat tie-break - HotNews.ro
Performera "Ironwoman" Stosur, in Cartea Recordurilor: Cea mai lunga partida si cel mai disputat tie-break - HotNews.ro

Simona Halep, după înfrângerea de la Sydney: Am avut o pauză lunga, nu  aveam așteptări | Digi24
Simona Halep, după înfrângerea de la Sydney: Am avut o pauză lunga, nu aveam așteptări | Digi24

Meci de tenis record la Cancun: 4 ore şi 41 de minute! Cum s-a terminat

Cel mai lung meci din istoria tenisului a stabilit 12 recorduri mondiale

VIDEO / Cel mai LUNG meci din istoria tenisului s-a terminat dupa 3 zile!  Vezi reactia lui Isner | Sport.ro
VIDEO / Cel mai LUNG meci din istoria tenisului s-a terminat dupa 3 zile! Vezi reactia lui Isner | Sport.ro

Top 5 cele mai tari meciuri din 2022 în ATP! Carlos Alcaraz, omul  "partidelor de foc" din circuit - Eurosport
Top 5 cele mai tari meciuri din 2022 în ATP! Carlos Alcaraz, omul "partidelor de foc" din circuit - Eurosport

Boris Becker, impresionat de victoria lui Zverev de la Australian Open: "E  cel mai important mesaj" - Eurosport
Boris Becker, impresionat de victoria lui Zverev de la Australian Open: "E cel mai important mesaj" - Eurosport

Wimbledon: Cea mai lunga partida din istoria tenisului - HotNews.ro

Reactia lui Federer la cea mai lunga partida din istoria tenisului!!! |  Sport.ro
Reactia lui Federer la cea mai lunga partida din istoria tenisului!!! | Sport.ro