Home

lămâie verde băutură Expunere ridicată cate puncte wta are australian open Profit iniţială Dă drepturi

Cum arată clasamentul WTA după Australian Open: coborâre uriașă pentru  Halep, urcare pentru Sorana Cîrstea
Cum arată clasamentul WTA după Australian Open: coborâre uriașă pentru Halep, urcare pentru Sorana Cîrstea

Cât va câștiga Simona Halep pentru calificarea în finala Australian Open  2018 | Digi24
Cât va câștiga Simona Halep pentru calificarea în finala Australian Open 2018 | Digi24

Victorie categorică a Simonei Halep la Australian Open. Liderul WTA nu i-a  dat nicio şansă lui Bouchard
Victorie categorică a Simonei Halep la Australian Open. Liderul WTA nu i-a dat nicio şansă lui Bouchard

Cuvinte mari la adresa Simonei Halep! O voce importantă din tenis nu are  dubii: ”Cred că poate ajunge din nou pe locul 1 WTA!” - Playsport
Cuvinte mari la adresa Simonei Halep! O voce importantă din tenis nu are dubii: ”Cred că poate ajunge din nou pe locul 1 WTA!” - Playsport

Ce scrie site-ul oficial al WTA, înainte de duelul dintre Simona Halep și  Elise Mertens
Ce scrie site-ul oficial al WTA, înainte de duelul dintre Simona Halep și Elise Mertens

Barty, avans incredibil: La câte puncte se află de Halep după Australian  Open | adevarul.ro
Barty, avans incredibil: La câte puncte se află de Halep după Australian Open | adevarul.ro

Turnee de tenis şi punctajele aferente acestora

Simona Halep a câştigat 245.920 dolari până acum la AO. Premiile au  crescut, dar învingătoarea va lua cu 33% mai puţin
Simona Halep a câştigat 245.920 dolari până acum la AO. Premiile au crescut, dar învingătoarea va lua cu 33% mai puţin

După Australian Open, Simona Halep a pierdut locul 2 în clasamentul WTA. Ce  locuri ocupă celelalte jucătoare din România | Digi24
După Australian Open, Simona Halep a pierdut locul 2 în clasamentul WTA. Ce locuri ocupă celelalte jucătoare din România | Digi24

Calificări Australian Open: la cine au ajuns biletele pentru Melbourne. 5  nume de urmărit - Eurosport
Calificări Australian Open: la cine au ajuns biletele pentru Melbourne. 5 nume de urmărit - Eurosport

Simona Halep, start lansat la Australian Open 2022! Românca e în turul  secund după o victorie
Simona Halep, start lansat la Australian Open 2022! Românca e în turul secund după o victorie

Simona Halep caută revenirea în top 10 WTA, dar poate părăsi top 20, după Australian  Open: câte puncte trebuie să apere | Sport.ro
Simona Halep caută revenirea în top 10 WTA, dar poate părăsi top 20, după Australian Open: câte puncte trebuie să apere | Sport.ro

S-a încheiat finala feminină la Australian Open. Lidera mondială Ashleigh  Barty a câștigat primul său trofeu la Melbourne după o răsturnare de scor  spectaculoasă
S-a încheiat finala feminină la Australian Open. Lidera mondială Ashleigh Barty a câștigat primul său trofeu la Melbourne după o răsturnare de scor spectaculoasă

Declarațiile Simonei Halep la plecarea spre Dubai! Ce spune despre  clasamentul WTA și antrenamentele în Franța - Eurosport
Declarațiile Simonei Halep la plecarea spre Dubai! Ce spune despre clasamentul WTA și antrenamentele în Franța - Eurosport

Câți bani și câte puncte câștigă Simona Halep după calificarea în optimile Australian  Open
Câți bani și câte puncte câștigă Simona Halep după calificarea în optimile Australian Open

Ce jucători are România la Australian Open 2022 | Observatornews.ro

Pe ce loc vor fi Simona Halep și Sorana Cîrstea în clasamentul WTA după Australian  Open 2022. Diferența între ele scade considerabil - Fanatik.ro
Pe ce loc vor fi Simona Halep și Sorana Cîrstea în clasamentul WTA după Australian Open 2022. Diferența între ele scade considerabil - Fanatik.ro

Vești proaste pentru Simona Halep după Australian Open. Mare păcat! -  Playtech Știri
Vești proaste pentru Simona Halep după Australian Open. Mare păcat! - Playtech Știri

Australian Open 2022. Jaqueline Cristian se oprește în turul 2, după prima  ei participare la un Grand Slam | Observatornews.ro
Australian Open 2022. Jaqueline Cristian se oprește în turul 2, după prima ei participare la un Grand Slam | Observatornews.ro

Simona Halep nu va termina anul 2022 în top 10 WTA! Câte puncte va pierde  până la finalul sezonului - Eurosport
Simona Halep nu va termina anul 2022 în top 10 WTA! Câte puncte va pierde până la finalul sezonului - Eurosport

Un nou clasament WTA după Australian Open 2021: Pe ce loc a coborât Simona  Halep și pe ce poziții sunt celelalte românce din Top 100 - B1TV.ro
Un nou clasament WTA după Australian Open 2021: Pe ce loc a coborât Simona Halep și pe ce poziții sunt celelalte românce din Top 100 - B1TV.ro

Simona Halep a fost eliminată în optimile Australian Open. A pierdut cu  Alize Cornet în trei seturi - Stirileprotv.ro
Simona Halep a fost eliminată în optimile Australian Open. A pierdut cu Alize Cornet în trei seturi - Stirileprotv.ro