Home

surprinzător masca vechi cand a castigat steaua cupa campionilor fenomen avantajos Laterale

Jucătorii Stelei din 1986, sărbătoriți la 30 de ani de la câștigarea Cupei  Campionilor Europeni | Digi24
Jucătorii Stelei din 1986, sărbătoriți la 30 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni | Digi24

35 de ani de la Cupa Campionilor Europeni câștigată de Steaua București |  Ştiri locale de ultima ora, stiri video - Ştiri Gorjeanul.ro
35 de ani de la Cupa Campionilor Europeni câștigată de Steaua București | Ştiri locale de ultima ora, stiri video - Ştiri Gorjeanul.ro

7 mai 1986: Steaua București a câștigat Cupa Campionilor Europeni la  fotbal. ”Eroul de la Sevilla”, Helmuth Duckadam a apărat patru lovituri de  departajare - Ziarul Unirea
7 mai 1986: Steaua București a câștigat Cupa Campionilor Europeni la fotbal. ”Eroul de la Sevilla”, Helmuth Duckadam a apărat patru lovituri de departajare - Ziarul Unirea

32 de ani de la marea performanţă a Stelei: "Am câştigat Cupa! Cupa  Campionilor este la Bucureşti" | Ziarul de Sport
32 de ani de la marea performanţă a Stelei: "Am câştigat Cupa! Cupa Campionilor este la Bucureşti" | Ziarul de Sport

A câștigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua București, dar o  subestimează pe FCSB: „Publicul nu dorește asta” | Sport.ro
A câștigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua București, dar o subestimează pe FCSB: „Publicul nu dorește asta” | Sport.ro

35 de ani de la cea mai mare performanţă a fotbalului românesc. Steaua '86:  micile miracole care au făcut posibilă minunea de la Sevilla | adevarul.ro
35 de ani de la cea mai mare performanţă a fotbalului românesc. Steaua '86: micile miracole care au făcut posibilă minunea de la Sevilla | adevarul.ro

Provocare maximă pentru fanii CSA Steaua, chiar de 7 mai: „Echipa care a  câștigat Cupa Campionilor e FCSB” - Playsport
Provocare maximă pentru fanii CSA Steaua, chiar de 7 mai: „Echipa care a câștigat Cupa Campionilor e FCSB” - Playsport

A câştigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua şi acum e şofer pe o dubiţă.  Câştigă salariul minim, dar a fost prezent la sărbătoarea de pe Ghencea -  Antena Sport
A câştigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua şi acum e şofer pe o dubiţă. Câştigă salariul minim, dar a fost prezent la sărbătoarea de pe Ghencea - Antena Sport

VIDEO 35 de ani de la cea mai mare performanță din istoria fotbalului  românesc: Cupa Campionilor Europeni câștigată de Steaua la Sevilla /  Momentul în care Helmuth Duckadam a intrat în istorie
VIDEO 35 de ani de la cea mai mare performanță din istoria fotbalului românesc: Cupa Campionilor Europeni câștigată de Steaua la Sevilla / Momentul în care Helmuth Duckadam a intrat în istorie

Declarație controversată » Un stelist care a câștigat Cupa Campionilor  surprinde: "Performanțele din '83, peste cea a Stelei '86!"
Declarație controversată » Un stelist care a câștigat Cupa Campionilor surprinde: "Performanțele din '83, peste cea a Stelei '86!"

Fotbaliştii echipei Steaua 1986 au sărbătorit alături de suporteri  aniversarea a 36 de ani de la câştigarea Cupei Campionilor Europeni |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbaliştii echipei Steaua 1986 au sărbătorit alături de suporteri aniversarea a 36 de ani de la câştigarea Cupei Campionilor Europeni | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO. Se împlinesc 35 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor  Europeni după ce a învins FC Barcelona în finală | Digi24
VIDEO. Se împlinesc 35 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni după ce a învins FC Barcelona în finală | Digi24

A câștigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua, acum muncește într-o  fabrică de betoane din Germania. Fotbalul e doar o amintire: ”Nu-mi  lipsește” - Fanatik.ro
A câștigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua, acum muncește într-o fabrică de betoane din Germania. Fotbalul e doar o amintire: ”Nu-mi lipsește” - Fanatik.ro

27 de ani de când Steaua a câştigat Cupa Campionilor Europeni - YouTube

CSA Steaua sărbătorește 36 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor  Europeni. Emisiune specială și la Digi Sport
CSA Steaua sărbătorește 36 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni. Emisiune specială și la Digi Sport

A jucat o finală de Cupa Campionilor cu Steaua, dar putea ajunge la mare  rivală. Cum a picat transferul
A jucat o finală de Cupa Campionilor cu Steaua, dar putea ajunge la mare rivală. Cum a picat transferul

FCSB - 68 de ani de istorie mareata! 57 de trofee! FC Steaua Bucuresti  aniverseaza astazi, 7 iunie, 68 de ani de la infiintarea celui mai mare  club din istoria fotbalului romanesc.
FCSB - 68 de ani de istorie mareata! 57 de trofee! FC Steaua Bucuresti aniverseaza astazi, 7 iunie, 68 de ani de la infiintarea celui mai mare club din istoria fotbalului romanesc.

Mesajele CSA Steaua şi FCSB, la 35 de ani de la... | News.ro

36 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni de către Steaua  București. 7 mai, o zi istorică pentru fotbalul românesc - Stirile Kanal D
36 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni de către Steaua București. 7 mai, o zi istorică pentru fotbalul românesc - Stirile Kanal D

DOCUMENTAR: 35 de ani de la câştigarea de către Steaua Bucureşti a Cupei  Campionilor Europeni la fotbal (7 mai) | AGERPRES • Actualizează lumea.
DOCUMENTAR: 35 de ani de la câştigarea de către Steaua Bucureşti a Cupei Campionilor Europeni la fotbal (7 mai) | AGERPRES • Actualizează lumea.

35 de ani de cand Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni! Recordurile  incredibile doborate de romani in meciul de la Sevilla | Sport.ro
35 de ani de cand Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni! Recordurile incredibile doborate de romani in meciul de la Sevilla | Sport.ro

33 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni. Adrian  Bumbescu: Nici după meci nu ne-am dat seama ce performață am realizat |  Antena 1
33 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni. Adrian Bumbescu: Nici după meci nu ne-am dat seama ce performață am realizat | Antena 1

Video Exclusiv | Victor Piţurcă a dezvăluit ce a făcut Cristi Borcea pe 7  mai 1986, când Steaua a câştigat Cupa Campionilor Europeni
Video Exclusiv | Victor Piţurcă a dezvăluit ce a făcut Cristi Borcea pe 7 mai 1986, când Steaua a câştigat Cupa Campionilor Europeni

Imagini memorabile de la meciul Steaua-FC Barcelona din 7 mai 1986. Meciul  care a adus singura Cupă a Campionilor Europeni în România - Stirile Kanal D
Imagini memorabile de la meciul Steaua-FC Barcelona din 7 mai 1986. Meciul care a adus singura Cupă a Campionilor Europeni în România - Stirile Kanal D