Izola Depune mărturie sexual astra campioana construcții navale administrare Defileu

Analiza sezonului - Liga I (play-off): La Astra care-a răsărit - Ripensia  Sport Magazin
Analiza sezonului - Liga I (play-off): La Astra care-a răsărit - Ripensia Sport Magazin

Astra Giurgiu, noua campioană – reactii.ro

Astra, umilită cu 19-0! Fosta campioană a României, fără punct şi 48 de  goluri primite în Liga 3
Astra, umilită cu 19-0! Fosta campioană a României, fără punct şi 48 de goluri primite în Liga 3

Final nefericit pentru Astra Giurgiu! Fosta campioană din Liga 1 a anunțat  că se retrage din campionat
Final nefericit pentru Astra Giurgiu! Fosta campioană din Liga 1 a anunțat că se retrage din campionat

Oficial! Astra Giurgiu, noua campioană a României la fotbal! |  Giurgiuveanul.ro – ziarul giurgiuvenilor de pretutindeni, stiri din  giurgiu, giurgiu news, stiri locale
Oficial! Astra Giurgiu, noua campioană a României la fotbal! | Giurgiuveanul.ro – ziarul giurgiuvenilor de pretutindeni, stiri din giurgiu, giurgiu news, stiri locale

Astra, înfrângere incredibilă cu 19-0 în Liga a 3-a! Fosta campioană are un  golaveraj de necrezut - Eurosport
Astra, înfrângere incredibilă cu 19-0 în Liga a 3-a! Fosta campioană are un golaveraj de necrezut - Eurosport

Astra, campioana României, scoate un egal prețios cu AS Roma și se califică  pentru prima dată în primăvara Europa League! - Lead.ro
Astra, campioana României, scoate un egal prețios cu AS Roma și se califică pentru prima dată în primăvara Europa League! - Lead.ro

Astra Giurgiu este noua campioană a României la fotbal | Observatornews.ro

Liga I: Astra Giurgiu, la un punct de titlul de campioană, după 4-1 cu ASA  la Târgu Mureș | Digi24
Liga I: Astra Giurgiu, la un punct de titlul de campioană, după 4-1 cu ASA la Târgu Mureș | Digi24

Astra, fosta campioană a României, învinsă cu 12-0! Meciul a fost încheiat  după doar 47 de minute! | adevarul.ro
Astra, fosta campioană a României, învinsă cu 12-0! Meciul a fost încheiat după doar 47 de minute! | adevarul.ro

Astra Giurgiu nu se desfiinţează. Fosta campioană a României are ambiţii  mari. ”Rămân oamenii importanţi”
Astra Giurgiu nu se desfiinţează. Fosta campioană a României are ambiţii mari. ”Rămân oamenii importanţi”

Astra Giurgiu a luat titlul în 2016 și e aproape de desființare! Echipele  campioane care au dispărut din Liga 1 - Fanatik.ro
Astra Giurgiu a luat titlul în 2016 și e aproape de desființare! Echipele campioane care au dispărut din Liga 1 - Fanatik.ro

O nouă umilinţă pentru Astra Giurgiu! Scorul era deja 12-0 în minutul 40.  Fosta campioană din Liga 1 a primit gol şi de la portar
O nouă umilinţă pentru Astra Giurgiu! Scorul era deja 12-0 în minutul 40. Fosta campioană din Liga 1 a primit gol şi de la portar

De la titlu, la dezastru în 6 ani! Astra se retrage din Liga a doua.  Datoriile financiare au îngropat-o pe fosta campioană - Playsport
De la titlu, la dezastru în 6 ani! Astra se retrage din Liga a doua. Datoriile financiare au îngropat-o pe fosta campioană - Playsport

Astra Giurgiu campioana României 2015-2016! | SportExclusiv

Marius Şumudică a scris istorie! Astra Giurgiu este a 24-a campioană a  României
Marius Şumudică a scris istorie! Astra Giurgiu este a 24-a campioană a României

O nouă umilință istorică pentru fosta campioană Astra Giurgiu în Liga III -  spotmedia.ro
O nouă umilință istorică pentru fosta campioană Astra Giurgiu în Liga III - spotmedia.ro

Astra se dezintegrează după retrogradare! Primii fotbaliști care pleacă de  la campioana României și vor semna
Astra se dezintegrează după retrogradare! Primii fotbaliști care pleacă de la campioana României și vor semna

Astra intră în istoria fotbalului. O nouă bornă negativă pentru fosta  campioană, meciul a fost întrerupt în minutul 47 - Playsport
Astra intră în istoria fotbalului. O nouă bornă negativă pentru fosta campioană, meciul a fost întrerupt în minutul 47 - Playsport

Astra Giurgiu, fosta campioană a României, a intrat în insolvenţă | Buna  ziua Brasov
Astra Giurgiu, fosta campioană a României, a intrat în insolvenţă | Buna ziua Brasov